Od ponad 25 lat

Świadczymy usługi szklarskie w pełnym zakresie

Dużym atutem naszego zakładu jest fakt, że zlecenia realizujemy samodzielnie, bez pośredników. Dzięki temu nasi klienci mogą zawsze liczyć na najlepsze ceny, a fakt posiadania przez nas rozbudowanego parku maszynowego oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry wpływa na jakość realizowanych usług.

Dodatkową korzyścią jest to, że poza samym wykonywaniem produktów szklanych zajmujemy się również dostawą i montażem, dzięki czemu składając zamówienie właśnie u nas, każdy może liczyć na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy.

Wszystkie usługi realizujemy na wymiar. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdą potrzeba klienta.

Szkło płaskie i lustra

Nasze doświadczenie sprawia, że szkło wraz z jego obróbką nie ma przed nami tajemnic, a w naszej ofercie można znaleźć szyby zespolone z argonem, szyby zespolone z argonem stepowane, szyby zespolone z ciepłą ramką, szyby zespolone o nieprostokątnych kształtach, szyby zespolone ze szprosami międzyszybowymi, ścianki i drzwi ze szkła hartowanego, szkło żaroodporne, szkło zbrojone, szyby do ciągników, gabloty szklane, szkło do gablot, szyby zespolone do okien (same wkłady bez ram), szklarnie, wiercenia otworów w szkle i lustrach. Ponadto dostarczamy kolorowe szkło witrażowe oraz plexinę na indywidualne zamówienie. Wykonujemy również ścianki działowe, laminowanie szkła, szkło piaskowane (istnieje możliwość wykonania piaskowania dowolnych wzorów zgodnie z życzeniem klienta).

Usługi związane ze szkłem płaskim realizujemy w pełnym zakresie i jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta.

Obróbka i montaż szkła i luster

Wiercenie oraz wycinanie otworów, cięcie, piaskowanie, grawerowanie, szlifowanie i fazowanie szkła i luster, piaskowanie (matowanie) szkła, hartowanie szkła i dostarczanie na budowę, cięcie szkła bezpiecznego, fazowane, na wymiar, gotowe, z oświetleniem, w ramach, LED, RGB. Ponadto przygotowujemy folie mleczne na szyby oraz folie ochronne pod lustra.

Częstą potrzebą naszych klientów jest przygotowanie obramowania obrazów. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór ram, które są przez nas montowane.

Potrzebujesz realizacji usługi związanej ze szkłem?Napisz do nas

Szkło na potrzeby domu

Regularnie realizujemy zlecenia na wykonywanie szklanych elementów w domach. Często poszukiwanymi produktami przez naszych klientów są: panele kuchenne z grafiką (lacobel) oraz kabiny prysznicowe (oraz dodatki: wsporniki, klamki uchwyty, okucia, ścianki pojedyncze).

Ponadto pomagamy w zakresie szklanych balustrad zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych (balkony, klatki schodowe oraz podstopnie szklane), drzwi przesuwanych, szklanych blatów, uchwytów pod szklane półki, paneli podłogowych z podświetleniem, szaf szklanych pod zabudowę kolorowym szkłem oraz saun szklanych.

Oferta dla firm

Z uwagi na znaczą ilość obiektów turystycznych znajdujących się w województwie pomorskim, realizujemy projekty dla hoteli i pensjonatów. Dbamy o to, aby realizowane przez nas aranżacje były na jak najwyższym poziomie i podnosiły standard obiektów. Najczęściej zamówienia te związane są z produkcją luster, gablot, półek, stołów, biurek oraz innych elementów meblowych.

Ponadto realizujemy projekty dla salonów fryzjerskich oraz siłowni, gdzie najczęściej poszukiwanym produktem są lustra. Wykonujemy również projekty dla instytucji edukacyjnych (m.in. gabloty).

Czy jest coś, czego znalazłeś w naszej ofercie, a jest związane ze szklarstwem?Napisz do nas